Nábor talentů | #dreamjob

Skuteční profesionálové nehledají job proaktivně. Nemusí. Ale víme, že chodí do akademie TAYLLORCOX zvyšovat svoji kvalifikaci. A umíme je nadchnout pro nové výzvy! Tohle je tajemství úspěchu, jak dosazujeme největší talenty na ty nejlepší pozice.

  Nábor talentů | #dreamjob

  V čem jsme vyjímeční?

  Velké rozdíly v malých, ale podstatných detailech

  Nábor nových pracovníků podle představ klienta není klišé. Každému kandidátovi jsme připraveni doplnit chybějící kvalifikaci a připravit jej na roli tak, aby byly na pohovor perfektně připraveni. Ušetříme váš čas a úsilí věnované výběrovému řízení.

  • 79% projektů jsou opakované objednávky od stávajících klientů
  • 77% uchazečů od TAYLLORCOX má oproti jiným nadstandardní kvalifikaci
  • 83% našich smluvních kontraktů se po ukončení platnosti smlouvy prodlužuje
  V čem jsme vyjímeční?

  Sourcing & Recruitment

  Redefinovali jsme to, co znamená talent sourcing a recruitment

  Čerpáme z široké databáze, která se opírá o 16.000+ absolventů našich akreditovaných školení. Narozdíl od personálních agentur toho víme o každém kandidátovi opravdu hodně.

  Absolventi naší akademie jsou na závěr školení testováni a důkladně prověřeni. Výstupem je mj. coaching report, který ukáže silné i slabé stránky v mnoha oblastech. Tyto cenné informace jsou něco, co klasické agentury nejsou schopni nabídnout. Díky tomu eliminujeme 2/3 potenciálních kandidátu a dosazujeme jen ty, které mají předpoklady pro pevný pracovní vztah.

  Sourcing & Recruitment

  Chcete získat dárek k narozeninám?