Aktuální nabídky práce

Volná pracovní místa u našich partnerů. Pomáháme posilovat interní týmy nejenom zvyšováním kvalifikace díky kurzům akademie TAYLLORCOX. Ale také doplňujeme jejich volná místa našimi úspěšnými absolventy, kteří jsou na volné noze, nebo bez práce.

    Volné pracovní pozice

    Jste evidováni na Úřadu práce a pořád nic, co by vám umožnilo využít Vaše znalosti a zkušenosti?

    Projektový manažer je profese, která Vám umožní plně využít znalosti získané při studiu a zkušenosti z praxe. Aktuálně hledáme projektové manažery na juniorské pozice i seniorské pozice pro naše partnery.

    Nenechte se deprimovat obavami, které Vás trápí, jako je délka marného shánění zaměstnání, věku, oboru studia apod. Našimi kurzy prošly stovky uchazečů všech věkových kategorií a oborů vzdělání. A drtivá většina na pracovním trhu uspěla!

    Co je třeba k získání místa Projektový manažer?

    Jednou z klíčových podmínek je prokázat se příslušnou certifikací! Ale nebojte. TAYLLORCOX vám nabízí možnost certifikát získat a navíc mezinárodní! Pokud jste evidováni na úřadu práce, získání tohoto certifikátu máte zdarma.

    Co udělat?
    Přijít na informační workshop firmy TAYLLORCOX!

    Pro koho je schůzka určena:

    • uchazeči evidovaní na úřadu práce
    • uchazeči, kteří chtějí být rekvalifikováni

    Co se na schůzce dozvíte?

    • Co je podstatou profese Projektový manažer a jaké jsou možnosti uplatnění
    • Možnosti rekvalifikace v akreditovaném kurzu (150 hodin) a to zcela zdarma
    • Zájemcům, kteří jsou evidováni na Úřadu práce pomůžeme na místě vyplnit příslušný formulář žádosti o proplacení kurzu na základě zkušeností úspěšných žadatelů. Tím se zvýší pavděpodobnost úspěchu i Vaší žádosti.
    • Další možnosti zvyšování kvalifikace a specializace v kurzech firmy TAYLLORCOX
    • 89% procent účastníků kurzu získá novou práci na pozici manažera projektů ještě před dokončením kurzu

    Co si vzít sebou?

    • Chuť se něco naučit a zlepšit se. To bohatě postačí

    Jak se mám přihlásit?

    - Napište nám, pošlete své CV a my už se s Vámi spojíme.

    Co vás čeká

    Vykonávání assesmentů, auditů, spolupráce nad tvorbou auditorské dokumentace, zpracovávání auditorských zpráv z auditu, vedení workshopů a školení v oblasti systémů managementu řízení ISO.

    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

    Hledáme auditory, kteří mají zkušenosti se standardy ISO, BS, AS. Do portfolia hledáme zejména Lead Auditory se zkušenostmi v oblasti informační, kybernetické bezpečnosti a kvality pro standardy

    • ISO 9001
    • ISO 20000-1
    • ISO 22301
    • ISO 27001
    • ISO 37001
    • ISO 50001
    • a další standardy...

    Výhodou bude, pokud budete umět

    Upřednostňujeme auditory, kteří mají kromě praxe i klientelu, která má potenciál využít služby vás, jako auditora pod hlavičkou certifikačního orgánu TAYLLORCOX.

    Vítáme, pokud budete mít širší přesah znalostí i do ostatních standardů a nařízení, jako GDPR, eIDAS a další... Výhodou může být i kvalifikace soudního znalce.

    Co vám můžeme nabídnout

    TAYLLORCOX je silná certifikační značka, která v ČR vznikla před 10 lety fůzí francouzsko - švýcarského certifikačního orgánu. Za tu dobu jsme se stali v mnoha oblastech leadery trhu. Nadstandardní platové podmínky na základě vykonaných auditů. Další profesní růst a rozvoj v oblasti certifikací viz.: www.tayllorcox.com ale i školení viz.: www.tx.cz např. ITIL, PRINCE2, GDPR, eIDAS, TOGAF, ArchiMate, SCRUM a další...

    Jsme mezinárodně akreditovaný certifikační orgán (Registered Certification Body) pro mezinárodní ISO standardy viz.: www.taylllorcox.com. Součástí společnosti je akreditovaná manažerská akademie (Accredited Training Organisation) pro best management practice v oblasti řízení projektů, procesů, bezpečnosti a rizik, viz.: www.tx.cz Organizace má sídlo i kanceláře v samém centru Prahy se skvělou dostupností. Je zde Metro B, C, Tram, autobusové nádraží Florenc, vlakové Masarykovo nádraží a v blízké dostupnosti i Hlavní nádraží. V okolí kanceláře dostatek parkovacích míst.

    Chcete získat dárek k narozeninám?