Hacking

Jediný bič na hackery a kybernetické útoky je naučit se myslet jako hacker. Přesně o tom jsou kurzy Ethical Hacking od TAYLLORCOX. Seznámíte se s technikami, principy a nástroji, které se používají při penetračních testech a testování zranitelnosti sítě. Naučíme vás prevenci před útoky na síť, SQL, hackování mobilních aplikací, webových serverů, malware atd..

Základní kurz

Získejte manažerský přehled o hackingu, skenování, útocích a zranitelnostech

Úvodní manažerský kurz určený především pro všechny zájemce o ethical hacking, ale i role, jejichž doménou není kybernetická bezpečnost: projektové manažery, enterprise architekty, manažery zodpovědné za řízení IT. Cílem tohoto kurzu je osvěta kybernetických útoků.

C|EH 10

Certified Ethical Hacker | EC-Council

Porazit hackera znamená myslet jako hacker

Ponořte se do života skutečného Hackera a odneste si to nejlepší. Náš přístup je zcela odlišný. Založený na praktickém přístupu k osvojení si etického hackování. Pouze 10% teorie a 90% praxe. Zažijete zcela jiný způsob získání znalostí, než jste kdy absolvovali. Naučíme vás budovat bezpečnost podle skutečných priorit, tedy zranitelností. Budete hackovat, skenovat, testovat systémy fiktivní firmy. Získané znalosti tak využijete k zabezpečení vlastních systémů. Tento kurz se zařadil do TOP 10 klíčových dovedností pro IT Security. Etický Hacking je moderní způsob jak dosáhnout optimální informační a kybernetické bezpečnosti.

Chcete to připravit na míru? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?