P3O®

Firmy chtějí zkušené manažery projektové kanceláře. Začněte s P3O (Project Program Portfolio Offices) metodikou, která pomáhá manažerům vytvářet, rozvíjet a udržovat efektivní hierarchické struktury pro podporu řízení PRINCE2 projektů, MSP programů a MoP portfolia.

P3O Intro kurz

Manažerský úvod do Portfolio, Programme and Project Offices

Představujeme metodiku pro budování / provozování projektové, programové a portfolio kanceláře. Jde o mezinárodně populární best-practices, které popisuje typické modely pro P3O kanceláře. A nejenom to. Metodika učí manažery, jakým způsobem implementovat, provozovat a jaké funkce, či nástroje efektivně využívat pro řízení.

P3O Foundation

Intenzivní 3 denní kurz Portfolio, Programme and Project Offices (P3O) | AXELOS

Tento kurz lze doporučit všem, kteří pracují na pozici projektového, programového, nebo portfolio manažera a chtějí získat ucelený přehled o principech, procesech a metodice P3O, včetně získání certifikace v úrovni P3O Foundation.

P3O Practitioner

Praktické řízení P3O navazuje na základy. Určeno absolventům P3O Foundation.

Osvojíte si pokročilé techniky návrhu, implementace a řízení P3O, resp. PPM (Project, Programme, Portfolio Office). Tato disciplína je o manažersko / strategickém řízení a plnění cílů prostřednictvím technik pro návrh, optimalizaci a dohledem nad investicemi do projektů a programů. Naučíte se manažerské techniky řízení a rozhodování na základě řady klíčových metrik.

P3O Combo

TAYLLORCOX pro vás exklusivně připravil intenzivní 5 denní kurz P3O Combo

Za jeden týden tak můžete získat základní certifikaci v úrovni P3O Foundation a dále pokračovat s P3O Practitioner. Navíc se zvýhodněním 10% z celkové částky.

Chcete to připravit na míru? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?