P3O®

V jednoduchosti je síla. A právě to je účelem P3O (Portfolio, Programme & Project Offices). Tento framework vám dodá všeobecně použitelné metodické postupy, které manažerům a jejich organizacím umožní vytvářet, rozvíjet a udržovat efektivní hierarchické struktury pro podporu řízení PRINCE2 projektů, MSP programů a MoP portfolia.

Úvod do P3O

Manažerské intro do Portfolio, Programme and Project Offices

Představujeme metodiku pro budování / provozování projektové, programové a portfolio kanceláře. Jde o mezinárodně populární best-practices, které popisuje typické modely pro P3O kanceláře. A nejenom to. Metodika učí manažery, jakým způsobem implementovat, provozovat a jaké funkce, či nástroje efektivně využívat pro řízení.

Základní P3O kurz

Intenzivní 3 denní kurz Portfolio, Programme and Project Offices (P3O) | AXELOS

Tento kuru lze doporučit všem, kteří pracují na pozici projektového, programového, nebo portfolio manažera a chtějí získat ucelený přehled o principech, procesech a metodice P3O, včetně získání certifikace v úrovni P3O Foundation.

P3O pro pokročilé

Praktické řízení P3O navazuje na základy. Určeno absolventům P3O Foundation.

Osvojíte si pokročilé techniky návrhu, implementace a řízení P3O, resp. PPM (Project, Programme, Portfolio Office). Tato disciplína je o manažersko / strategickém řízení a plnění cílů prostřednictvím technik pro návrh, optimalizaci a dohledem nad investicemi do projektů a programů. Naučíte se manažerské techniky řízení a rozhodování na základě řady klíčových metrik.

Chcete to připravit na míru? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?