CEH v12 - certifikační zkouška

  #1. Exam voucher

  V rámci kurzu spolupracujete s virtuální laboratoří a e-bookem. E-book obsahuje techniky zabezpečení ve špičkové vizuální prezentaci, 20 nejdůležitějších bezpečnostních oblastí a více než 270 technik útoků. Zůstává Vám i po kurzu k nastudování po dobu 1 roku. Virtuální laboratoř je platná 6 měsíců. Po jejím dokončení se automaticky na Vaši e-mailovou adresu odešle voucher na zkoušku.

  #2. Výběr absolvování zkoušky

  Zkoušku můžete absolvovat jedním z následujících způsobů:

  • prezenční formou v prostorách našeho tréninkového centra
  • prezenční formou v testovacím středisku VUE (pro bližší informace kontaktujte EC-Council)
  • virtuální formou s proctorem certifikačního orgánu EC-Council

  V případě zájmu o prezenční formu zkoušky v TAYLLORCOX se obraťte na [email protected], kde s Vámi domluvíme individuální termín. Pokud chcete zkoušku absolvovat virtuální formou, domluvíte se s dodavatelem certifikací EC-Council a zaplatíte poplatek 100 USD za správu zkoušky proctorem. Platit je možné debetní nebo kreditní kartou.

  #3a. Prezenční zkouška v tréninkovém centru TAYLLORCOX

  Prezenční zkouška se skládá pomocí internetového prohlížeče. Není tedy nutné si stahovat žádnou aplikaci. Pokud nebudete mít vlastní hardware, na kterém zkoušku můžete skládat, máme v tréninkovém centru možnost zapůjčení, v takovém případě je potřeba se domluvit předem.

  #3b. Virtuální zkouška s proctorem

  Virtuální zkouška vyžaduje instalaci aplikace, kameru a funkční mikrofon. Po zaplacení servisního poplatku přijde e-mail s odkazy na instalaci aplikace. Aplikaci doporučujeme nainstalovat alespoň dva dny předem v případě technických potíží. EC-Council nabízí chat support, na který se můžete kdykoliv obrátit s dotazy. Podpora na chatu reaguje okamžitě. Přihlaste se do aplikace alespoň 15 minut před začátkem zkoušky, abyste se vyhnuli případným potížím.

  #4. Výsledky

  Výsledky zkoušek se dozvíte ihned po dokončení zkoušky. V případě úspěšného absolvování očekávejte certifikát do několika pracovních dnů. K Vašim certifikátům z důvodu ochrany osobních údajů nemáme přístup. Můžete si jej stáhnout na svém profilu EC-Council.

  #5. Retake Policy

  Účastník školení CEH má možnost v případě neúspěchu 1x opakovat zkoušku (v případě zakoupení balíčku Pro má možnost opakovat 3x, u balíčku Elite je pak možnost opakovat neomezeně). Pokud účastník vyčerpá maximální možný počet pokusů absolvován zkoušky, je možné zakoupit u TAYLLORCOX retake voucher. Kontaktovat nás můžete na [email protected], kde s Vámi Váš požadavek vyřešíme. 

  Chcete získat dárek k narozeninám?