Dotace 50.000 Kč

Získejte dotaci až 50.000 Kč s programem JSEM V KURZU. Vylepšete svůj životopis a získejte na trhu žádané dovednosti. Investujte do svého životopisu a kariérního růstu ještě dnes v campusu TAYLLORCOX.

Jak na to?

Pokud máte zaměstnání: můžete dotaci využít! Stačí se přihlásit jako "zájemce" o zaměstnání. To v praxi znamená, že vaše pozice může být bez dalšího posílení kvalifikace ohrožena ztrátou, nebo chcete dosavadní zaměstnání změnit.

Pokud jste nezaměstnaný: projekt "Jsem v kurzu" je určen i osobám, které jsou vedeny v evidenci Úřadu práce ČR jako uchazeč o zaměstnání, tj. jsou aktuálně bez práce.

Vaše cesta k elitě je jen jeden krok o toho, aby získala nový rozměr! TAYLLORCOX kurzy dotované Ministerstvem práce a sociálních věcí (MPSV) nabízejí více než jen běžné vzdělání. Získáte aktuální, přenositelné digitální dovednosti, které rozšíří vaše profesní dovednosti a posunou vás na vyšší úroveň.

Evidovaným zájemcem o zaměstnání mohou být například:

  • Zaměstnané osoby
  • Fyzické / podnikající osoby (OSVČ)
  • Osoby na mateřské či rodičovské dovolené
Získejte přenositelné digitální dovednosti

Výše dotace

Za naše vzdělávací kurzy zaplatíte maximálně 18 % z celkové ceny!

MPSV za vás uhradí zbývajících 82% - 100% ceny kurzu do celkové výše 50 000 Kč za poslední 3 roky na zvolené rekvalifikace a 50 000 Kč za poslední 3 roky na kurzy dalšího vzdělávání v digitálních dovednostech.

U rekvalifikačního kurzu může Úřad Práce (ÚP) uhradit za klienta až 100 % ceny kurzu. U školení v digitálních dovednostech je stanovena povinná spoluúčast, kterou si hradí účastník. Za tyto vzdělávací kurzy zaplatíte pouze 18 % z ceny.

Výhody dotačního programu "Jsem v kurzu"

  • 82 % nákladů je hrazených z dotace
  • Vy platíte pouze 18 % z celkové ceny kurzu
  • Žádost lze jednoduše podat online na portálu MPSV
  • Dotace je pro stávající i potenciální zaměstnance či OSVČ
Jsem v kurzu za vás uhradí až 50.000 Kč

Jak požádat o příspěvek

Nemusíte dlouze zdůvodňovat, dokládat a dokazovat, proč chcete svou odbornost zvýšit. Stačí poskytnout základní informace o vybrané vzdělávací aktivitě a vyplnit několik formálních příloh.

(1) Žádost vyplníte online dole v odkazu: CHCI 50.000 na kurz. Vyberte si kurz z portfolia TAYLLORCOX, přihlaste se prostřednictvím osobní datové schránky nebo Identity občana a jednoduše vyplňte a odešlete přihlášku. Pokud bude přihláška kompletní, vše vyřídíte on-line a nemusíte na pobočku Úřadu práce. 

(2) Z naší strany zkontrolujeme, že splňujete podmínky pro účast na kurzu a přihlášku schválíme. Ta poté putuje ke schválení Úřadu práce.

(3) Po schválení přihlášky Úřadem práce uvidíte ve svém účtu na Portálu MPSV potvrzení s informacemi o výši a podmínkách úhrady ze strany Úřadu práce. Jestliže jste se přihlásili na kurz dalšího vzdělávání, zašleme Vám zálohovou fakturu k zaplacení 18% z celkové ceny kurzu a můžete nastoupit na kurz.

(4) Po ukončení kurzu zašleme Úřadu práce konečnou fakturu a potvrzení o úspěšně absolvovaném kurzu. Při splnění všech podmínek uvedených v potvrzení o úhradě Úřad práce za vás zaplatí příspěvek až do výše 50 tis. Kč v období tří let.

CHCI 50.000 na kurz

Jak požádat o příspěvek MPSV jsem v kurzu na rozvoj digitálních kompetencí a rekvalifikace

Jaké kurzy MPSV dotuje?

Investujte do svého vzdělání, životopisu a do své budoucí kariéry. V éře digitální transformace můžete být tím, kdo se přizpůsobí, ale kdo bude dominovat. A to s finanční podporou až 50.000 Kč. Vaše cesta k prestižní certifikaci a úspěchu na trhu práce nebyla nikdy jednodušší. Nečekejte, až vám tato unikátní a omezená sleva až 82% uteče mezi prsty. Přihlaste se ještě dnes a nastartujte svou kariéru s novým rozměrem!

Řízení projektu: PRINCE2® Foundation | PRINCE2® Agile Foundation

Rekvalifikační kurzy pro projektové manažery: Manažer Projektu, Administrátor Projektu

Řízení více projektů a projektová kancelář:  MSP® Foundation | MoP® Foundation | P3O® Foundation

ITSM & Project Management

Vzdělávací a rekvalifikační kurzy s best practices PRINCE2, PRINCE2 Agile, TRIBECA, a další..

S tímto certifikátem se na Úřadu Práce dlouho neohřejete! V naší nabídce školení projektového managementu naleznete jak rekvalifikační kurzy, tak kurzy s certifikací PRINCE2 či ITIL 4.

Artificial Intelligence (AI)

Vzdělávací kurzy v oblasti využití umělé inteligence v praxi

Objevte, jak umělá inteligence může transformovat vaše podnikání a kariéru. Na našem dvoudenním školení se naučíte využívat sílu AI, od základů jazykových modelů až po pokročilé nástroje jako Microsoft Copilot a ChatGPT, a získáte praktické dovednosti pro jejich efektivní integraci do každodenní práce.

Digitalizace podnikové architektury

Transformujte tradiční obchodní modely, procesů a operací do digitálního prostředí.

TOGAF je komplexní metodologie a rámec pro vývoj a řízení podnikové architektury. Identifikujte digitální iniciativy, definujte cíle digitální transformace, analyzujte současný stav a navrhněte budoucí stav digitální architektury. ArchiMate na druhou stranu slouží jako vizuální jazyk a rámec pro popis a vizualizaci architektury podniku. 

IT dovednosti

Vzdělejte se v oblasti informačních technologií.

Certifikace CompTIA patří v IT průmyslu k těm nejuznávanějším a poskytnou Vám konkurenční výhodu při hledání práce a kariérním postupu. 

Zabezpečení digitální infrastruktury

Zabezpečení digitálních technologií pomocí white-hat hacking

Provádějte penetrační testy na průmyslových řídicích systémech a sítích, aby se zjistily možné slabiny a zranitelnosti, které by mohly být zneužity k narušení provozu nebo krádeži citlivých digitálních informací. Předejděte kybernetickým útokům pomocí simulací útoků na zařízení IoT, prověřování bezpečnosti komunikačních protokolů, analýzu kódu a další aktivity zaměřené na nalezení zranitelností.

Objevte nový rozměr své kariéry s dotovanými kurzy od Ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV)! Investujte do sebe a otevřete si dveře k vyšším profesním příležitostem. Naše kurzy vám poskytnou nejen konkrétní dovednosti potřebné pro dosažení vašich kariérních cílů, ale také posílí váš životopis a zvýší vaši hodnotu na trhu práce. A co je nejlepší? MPSV za vás převezme až celých 100% nákladů na kurzy, a to až do částky 50 000 Kč. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost k rozvoji a růstu. Přihlaste se ještě dnes!

Chcete to připravit na míru? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?