Blockchain

Blockchain je systém zaznamenávání informací způsobem, který ztěžuje nebo znemožňuje změnu, hackování nebo jakékoliv jiné podvádění na systému. Blockchain je jednoduše řečeno digitální účetní kniha transakcí, která je duplikována a distribuována v celé síti počítačových systémů na blockchainu. Každý blok v řetězci obsahuje určitý počet transakcí a pokaždé, když na blockchainu dojde k nové transakci, je záznam o této transakci přidán do účetní knihy každého účastníka.

Blockchain Training Alliance je globálním lídrem v oblasti blockchainových školení vedených instruktory a on-demand kurzů. Nabízí certifikační zkoušky, které jsou prověřeny Blockchain Certification Advisory Board z hlediska přesnosti, přísnosti a relevantnosti. Poptávka po dovednostech blockchainu roste druhým nejrychlejším tempem ze všech IT dovedností. Z toho důvodu jsme zařadili do našeho portfolia kurzy Blockchain.

Non-Technical Bootcamps

Bootcamps for non-technical professionals

Bootcamps for non-technical professionals like project managers, product managers, program managers, executives and entrepreneurs. Our courses aim to distill it down and simplify concepts and frameworks to make the material easier to absorb. These courses are taught by the highest caliber of blockchain professionals

Developer Bootcamps

Developer Bootcamps

Blockchain Training Alliance currently offers 3 different training courses for developers and technical professionals - each also has a respective blockchain certification exam (which is optional) Immersive 2-5 day curriculums designed to provide tech professionals with a deep dive into advanced blockchain concepts.

On Demand

On Demand

The Blockchain Enterprise Bundled training from BTA includes all classes available for Blockchain Foundations, Architecture, Security and Development.

Chcete to připravit na míru? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?