KORONAVIRUS COVID-19

Těší nás, že o kurzy máte stále zájem! Bezpečnost, zdraví a nadstandardní hygiena po celou dobu školení je pro nás nejvyšší prioritou. Proto tě chceme seznámit s organizačními opatřeními během těchto dní.

  KORONAVIRUS COVID-19

  Investice do vzdělání nese nejvyšší a nejbezpečnější úroky. A Koronavirus už není jen krizí zdravotní, ale i celosvětové ekonomiky. 

  Až se začne zatuhlá ekonomika pomalu rozhýbávat, budete to vy, kdo vystoupí ze tmy jako první. Díky lepším znalostem a dovednostem, které potvrzuje prestižní certifikát.

  Bezpečné prostředí

  Přezkoumali jsme procesy a zavedli Business Continuity plány, které minimalizují rizika. Zároveň pomohou dodržet závazky k účastníkům a zajistí dostupnost akreditovaných školení.

  Tyto kroky jsou pravidelně aktualizovány v souladu s platným opatřením MZČR COVID-19 Info, na území ČR i v dalších zemích.

  koronavirus a čisté ruce při jídle

  Zdravě si pochutnáte!

  Udělali jsme maximum pro nejpřísnější hygienické podmínky

  Kvalitní jednorázové talíře, dřevěné příbory, pohárky na vodu a strava srovnatelná s business class v letadle. Protože 1 myčka není samospasitelná a čistota je půl zdraví.

  Zdravě si pochutnáte!

  Malé skupiny ve výuce


  V kurzech udržujeme velmi malé skupinky osob. A to několikanásobně přísněji, než jsou vydány opatření MZČR.

  Rozdílné časování coffee-breaků a obědů jsme nastavili proto, aby nedocházelo k větší koncentraci. Máte tak bezpečnost jako doma, ale přitom jste na kurzu.

  nákaza COVID

  U nás dýcháte čerstvý vzduch

  Na bezpečnost má zásadní vliv kvalita ovzduší. Je prokázané, že vzduchotechnika je skrýší pro mikroorganismy. 

  Ty se pak snáz šíří do dalších místností. Naše školící místnosti nemají vzduchotechniku, ale klimatizační jednotky, které pravidelně dezinfikujeme.

  koronavirus v česku

  Roušky zdarma

  Jako jediní jsme včas zadali do výroby zdravotnické roušky.

  V první vlně od 20.3. jde o 1.000 kusů roušek, které automaticky získáte ke každému školení, nebo workshopu. Věříme, že v následujících týdnech dojde k poklesu pandemie, ale i poté chceme naše absolventy na manažerských postech chránit, resp. zajistit jim maximální hygienické podmínky.

  roušky zdarma

  Dezinfekční gely zdarma

  Dezinfekční gel na ruce, více jednorázových ubrousků, utěrek. A to není vše.

  Každý den nám firma zajišťující úklid dezinfikuje všechny stoly, dveře, podlahy. To samé platí i pro toalety a další místa. Zkrátka chceme udělat vše proto, abychom zajistili kontinuitu vzdělávání i v těchto těžkých dobách. 

  dezinfekční gely zdarma

  Termíny kurzů a elearning >

  „Četba zásobuje naši mysl pouze materiálem vědomostí. Teprve díky zkušenému trenérovi se zmocňujeme toho, co jsme přečetli.“

  Chcete získat dárek k narozeninám?