Vánoční dárkové poukazy

Darujte dárek, kterému roste hodnota. Věděli jste, že největší návratnost investice je právě vzdělávání? Už žádný stres z nákupu Vánočních dárků. Vyberte si jakékoliv Dárkové poukazy, které vašim nejbližším pomohou posílit kvalifikaci, restartují kariéru, přinesou lepší pracovní i platové podmínky. S vouchery od TAYLLORCOX nešlápnete vedle. A to už za pár tisíc.

  Vánoční dárkové poukazy

  Potěšte své blízké

  Netradičním dárkem, který má smysl i hodnotu. My obdarujeme vás.

  Dárkové karty TAYLLORCOX lze použít k absolvování mezinárodně akreditovaných kurzů, certifikací, knih a manažerských šablon. Jsou k dispozici v jakékoliv hodnotě. A mohou být doručeny e-mailem během několika minut, včetně věnování. 

  Ke každému dárkovému certifikátu na certifikační kurz, získáte navíc jako dárek Voucher pro absolvování jakéhokoliv Intro™ kurzu z portfolia TAYLLORCOX 100% zdarma.

  • Elegantní dárek již za pár tisíc
  • Dárkový poukaz pro muže, ženy, ale i pro vás
  Potěšte své blízké

  Elektronický poukaz

  Bude vám zaslán ještě tentýž den a to i při objednání 24.12.  Platba předem není nutná, takže se nemusíte ničeho obávat. Dárkový poukaz s vánočním motivem vám jako voucher bude zaslán jako PDF emailem. Takže stačí vytisknout a dárek je na světě!

  • Objednejte kurz online
  • Do poznámek napište: Dárkový poukaz
  Elektronický poukaz

  Tištěný poukaz

  Vytištěný vánoční poukaz si můžete vyzvednout na naší centrále TAYLLORCOX. Pro více informací, domluvení si vyzvednutí vánočního voucheru volejte bezplatnou linku 800 11 00 11.

  • V vyzvednutí na centrále
  • Adresa: Na Florenci 35, 110 00 Praha 1
  Tištěný poukaz

  Kontakt

  Potřebujete pomoci s výběrem? Vybrat vhodný dárek tak, aby zapadl do kariérního růstu? Neváhejte a obrať te se na naši podporu. Můžete si vybírat z velice pestré nabídky školení a certifikací. 

  Věděli jste, že naše akreditované kurzy dle průzkumu hledají a potřebují manažeři s platem 100.000+? V případě dotazů, volejte, pište...

  VYBRAT KURZ >

  Kontakt

  Chcete získat dárek k narozeninám?