Hacking FAQ

Nejčastější otázky a odpovědi ze světa Hackingu, penetračního testování a zranitelností v kybernetickém prostoru.

CEH program

Zřídíme vám vlastní virtuální laboratoř pro simulaci hackerských technik. Obrovskou výhodou je fakt, že vám bude dostupná 24x7 ode dne konání kurzu a to dalších 6 měsíců. Získáte tak nadstandardní prostor, kde si nejenom v rámci kurzu, ale i po něm můžete jednotlivé techniky nacvičovat.

Ano, s tímto kurzem získáte jako bonus nejnovější verzi hackerské příručky CEH v10 a další EC-Council GCHQ akreditované školící materiály, které jsou v elektronické podobě přístupné na 12 měsíců po kurzu. 

O jakou zkoušku se jedná? Jde o CEH EXAM: 312-50. Součástí kurzu není samotná certifikace, ale pokyny ke zkoušce a tipy pro další samostudium, které je ze strany EC-Council vyžadováno pro úspěšné složení certifikace. TAYLLORCOX má propracovaný systém vzdělávání, díky kterému máme přes 98% úspěšnost u certifikace. Termín samotné zkoušky lze domluvit individuálně.

Absolventi kurzu jsou po jeho ukončení jednotlivých cvičení schváleni ke zkoušce formou voucher, který obdržíte na email a následně použijete na objednání samotné zkoušky. 

Ano. Teoretická zkouška je součástí ceny kurzu.  V roce 2019 však byla uvedena i “CEH Practical exam” zkouška, jejíž cena není součástí ceny za kurz. 

Teoretická zkouška trvá 4 hod a je třeba zodpovědět 125 otázek, praktická je na 6 hod a je třeba splnit 20 praktických úkolů. 

První opakování zkoušky muže být hned nejbližší možný termín, třeba další den pokud je volna kapacita proctor centra, které na průběh zkoušky dohlíží. Každá další zkouška je možná až po 14 dnech od předchozí zkoušky. CEH Retake Exam Voucher - ecc exam Center stojí 499.00$

Chcete získat dárek k narozeninám?