Linux Foundation

Linux Foundation je nezisková organizace, která se věnuje podpoře růstu open-source softwaru a podpoře komunity vývojářů, kteří jej používají. Jejich školicí a certifikační programy pokrývají širokou škálu témat souvisejících s Linuxem a dalšími open source technologiemi a pomáhají jednotlivcům a organizacím budovat dovednosti, které potřebují k úspěchu v technologickém průmyslu.

Linux Foundation poskytuje školení a certifikace, které pomáhají IT profesionálům rozvíjet potřebné dovednosti pro vytváření, zabezpečení a správu open source technologií. Školicí programy pokrývají různé oblasti, jako je cloud computing, správa systému, sítě a bezpečnost. Certifikace nabízené Linux Foundation ověřují znalosti jednotlivců v Linuxu a open source technologiích a prokazují jejich schopnost přispívat k open source projektům.


System Administration

System Administration

Linux system administration is a process of setting up, configuring, and managing a computer system in a Linux environment. System administration involves creating a user account, taking reports, performing backup, updating configuration files, documentation, and performing recovery actions.

Cloud & Containers

Cloud & Containers

These technologies provide necessary infrastructure to the core of the cloud and to design, build, configure, and maintain cloud instances and applications.

Different Areas

Different Areas

Open source

Chcete to připravit na míru? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?