Linux Professional Institute

Linux Professional Institute (LPI) je globální certifikační standard a organizace podporující kariéru profesionálů s open source kódem. S více než 200 000 držiteli certifikace je to první a největší dodavatelsky neutrální Linux a certifikační orgán open source. LPI má certifikované profesionály ve více než 180 zemích, dodává zkoušky ve více jazycích a má stovky tréninkových partnerů.

  Linux Professional Institute

  Certifikace

  Linux Professional Institute (LPI) se zavazuje poskytovat IT komunitě zkoušky nejvyšší kvality, relevance a přesnosti. Tento závazek vyžaduje, aby byl proces vývoje zkoušky velmi podrobný, participativní, konzultační a využíval mnoho osvědčených technik používaných většinou ostatních certifikačních programů IT.

  Certifikace

  Členství LPI

  Každý držitel certifikace se stává členem Linux Professional Institute (LPI). Členství nabízí výhody a privilegia, která podpoří vás, vaši profesionální cestu a růst komunity open source.

  Jako nezisková organizace má LPI zúčastněné strany, nikoli akcionáře, a zaměřuje se na své poslání nad ziskem. Model správy zahrnuje definici člena, která je navržena tak, aby umožnila certifikovaným odborníkům v oblasti open source přispívat k udávání směru organizace, a také nabízí řadu dalších výhod. LPI je členská organizace, která podporuje důvěru veřejnosti a umožňuje odborníkům ovlivňovat směr a ocenění jejich profese.

  Členství LPI

  Benefity

  • Akcelerujte svou kariéru se slevami na zkoušky LPI.
  • Udržte svůj certifikovaný stav aktivní bez opakování zkoušek a demonstrujte svůj neustálý osobní a profesionální rozvoj.
  • Získejte speciální nabídky a slevy na školicí materiály, hardware a další...
  • Udržujte si náskok díky přístupu k exkluzivním článkům a webinářům pro členy
  • Vaše účast podporuje iniciativy prosazování open source
  • Hlasujte pro představenstvo Linux Professional Institute a ovlivněte, jak bude organizace fungovat a jakým směrem se bude ubírat.
  • Šiřte informace o svém zapojení do LPI skrze členskou kartu, certifikát a také speciální logo, které můžete použít online nebo v tištěné podobě.

  Chcete získat dárek k narozeninám?