NBÚ

Bezpečnostní prověrkou NBÚ garantujete svým zákazníkům, obchodním partnerům či úřadům, že u vás nebyly zjištěny žádné skutečnosti, které by bránily přístupu k utajovaným informacím nebo výkonu citlivé činnosti. Stát vám může svěřit své strategické informace v rámci široké palety spolupráce: Od obrany, přes odhalování závažné trestné činnosti, až po zajišťování důležitých ekonomických potřeb i zájmů, k jejichž ochraně se zavázal v rámci mezinárodní spolupráce.

Příprava na bezpečnostní prověrku fyzických i právnických osob.

Školení je vhodné jak pro bezpečnostní ředitele, jednatele firem, ale i zájemce o prověrku NBÚ ve stupni utajení "V" Vyhrazené, "D" Důvěrné, "T" Tajné a "PT" Přísně Tajné.

Maslow's Hierarchy of Needs

Maslow's hierarchy of needs is a motivational theory in psychology comprising a five-tier model of human needs, often depicted as hierarchical levels within a pyramid

From the bottom of the hierarchy upwards, the needs are: physiological, safety, love and belonging, esteem and self-actualization. Needs lower down in the hierarchy must be satisfied before individuals can attend to needs higher up.

Maslow's hierarchy of needs is a motivational theory in psychology comprising a five-tier model of human needs, often depicted as hierarchical levels within a pyramid

From the bottom of the hierarchy upwards, the needs are: physiological, safety, love and belonging, esteem and self-actualization. Needs lower down in the hierarchy must be satisfied before individuals can attend to needs higher up.

Chcete to připravit na míru? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?