TX otevřel nový campus

Velké stěhování po 10 letech. Tak dlouho vydrželi kanceláře růst společně s námi. Už nyní vás srdečně zveme do unikátního campusu TAYLLORCOX. A to vše pouhých 200 metrů od naší původní adresy! Nově nás najdete na Křižíkova 2136/2a

  TX otevřel nový campus

  Moderní campus

  Jen 200 metrů od staré budovy

  S hrdostí oznamujeme, že jsme povýšili naše původní školící středisko na jedinečnou úroveň: moderní vzdělávací campus. A to vše pouhých 200 metrů od staré budovy.

  TAYLLORCOX Campus Florenc je novou základnou pro campus TAYLLORCOX

  V centru dění

  A co je nejlepší? Zůstáváme v samém srdci Prahy. TAYLLORCOX campus se nachází v těsné blízkosti staré budovy a tedy i všech hlavních dopravních uzlů, což zanechává vynikající dopravní dostupnost. 

  Ať už jste fanouškem metra, preferujete tramvaj, cestujete vlakem nebo autobusem, vše je doslova na dosah. Tato lokalita nám umožňuje být stále v centru dění a nabízet našim návštěvníkům a zaměstnancům snadný přístup z různých částí Prahy a dokonce i z dalších měst.

  campus TAYLLORCOX v Bastion Florenc

  Proč campus.

  A proč už ne školící středisko?

  Tvoříme místo, kde se setkávají manažerské špičky, nejlepší akreditovaní trenéři, ale i auditoři. Vzdělávání Best Management Practice podtržené prestižním, mezinárodně uznávaným certifikátem je jen špička ledovce. 

  V prvé řadě inovujeme, tvoříme a sdílíme best practice - příklady osvědčené praxe. Moderní prostory nám umožní realizovat praktické workshopy, brainstormingové sezení, konference a mnoho dalšího na jednom skvělém místě. 

  Naši klienti tak získají mnohem modernější komfort, než co tu doposud bylo, a co nemá v metropoli obdoby.

  Bastion Florenc

  Udržitelnost

  Školící prostory má každý. Ale nikde nezískáte kvalitní know-how v tak moderní, technologicky vyspělé budově, jako u nás. V centru Prahy s úchvatným výhledem 360°, který otevírá pohled na celou naši nádhernou metropoli.

  TAYLLORCOX campus se nachází v nejvyšším patře projektu Bastion Florenc. Budova je na špici technologických inovací, plné šetrných technologií, které nám pomáhají minimalizovat dopad na prostředí. A to vše v architektuře, která je nominována na cenu pro moderní business office roku.

  Jsme přesvědčeni, že vám nový campus TAYLLORCOX nabídne nejen kvalitní vzdělávací prostředí, ale také mimořádný zážitek, který oceníte stejně jako my. Na vaši návštěvu se těšíme.

  Nový campus TAYLLORCOX v projektu Bastion Florenc

  Chcete získat dárek k narozeninám?