Partneři

Poskytujeme klientům nejlepší poměr ceny a kvality. Investujeme do řady akreditací, členství a licencí tak, abychom vám zajistili nejlepší kvalitu, která je dostupná v zahraničí, ale v našich lokálních podmínkách a s osobním, charakteristickým přístupem, na kterém TAYLLORCOX buduje přes 10 let svoji značku v ČR.

  Gaming Works

  Profesionální business simulations

  GamingWorks má v každé zemi omezený počet partnerů. Věříme, že tím, že budeme mít omezený počet partnerů, můžeme zvýšit povědomí o trhu, nabídnout zákazníkům výběr a nevytvářet příliš velkou konkurenci tím, že budeme mít mnoho partnerů. Hledáme rovnováhu partnerů v zemi (cvičné společnosti a poradenské společnosti).

  Partneři společnosti GamingWorks mají nevýhradní právo dodávat naše produkty ve sjednaných zeměpisných oblastech. Náš model je zaměřen na pomoc zákazníkům realizovat růst, generovat příjmy a zvyšovat image na trhu, na kterém působí. Nabízíme možnost prodeje, marketingu a dodání Business Simulation, abychom jim pomohli generovat příjmy a poskytovat vynikající kvalitu.

  gaming works

  G2G3

  Vytváření simulací více než 13 let

  Společnost byla založena v roce 1999 a sídlí v Edinburghu ve Velké Británii. Jsme součástí společnosti Capita plc a působíme globálně. Naše portfolio zahrnuje Agile, DevOps, ITSM, PPM, Cyber, Cloud a ESM.

  Každý rok provádíme více než 1 000 simulací. Spolupracujeme s více než 100 globálními partnery, včetně společností Microsoft, HPE, IBM, CA Technologies a TAYLLORCOX. Dodáváme přímo společnostem Thomson Reuters, Ford, Johnson & Johnson, RBS, Lloyds, BHP Billiton a Shell. Jsme skvělý prodejce Gartner. Gartnerova definice skvělého dodavatele je společnost, která nabízí službu, která je inovativní, působivá a zajímavá.

  g2g3

  Chcete získat dárek k narozeninám?