PeopleCert: změny, restrikce

PeopleCert, jediný EI (Examination Institute) pro kurzy z portfolia Axelos vydal zásadní změny licenčníc podmínek. Nový „Accreditation Guide“ je závazný pro všechny ATO (Accredited Training Organisation), kterým je i TAYLLORCOX. Co to znamená pro nové i stávající absolventy se dozvíte zde:

  PeopleCert: změny, restrikce

  PeopleCert nedílnou součástí kurzu

  Novým požadavkem je povinnost uhradit společně s kurzem z portfolia Axelos i certifikaci PeopleCert. Zpoplatněná zkouška PeopleCert je od nyní také nedílnou součástí kurzu.

  Co to pro Vás znamená?

  • Zvýšení cen o certifikaci PeopleCert
  • Týká se všech kurzů realizovaných od 1.11.2019
  • Školení Axelos portfolia bez PeopleCert certifikací není nadále povolené
  • Absolventi školení bez certifikace PeopleCert si ji mohou i nadále přiobjednat
  peoplecert ato tayllorcox

  Navýšení cen

  Absolventi TAYLLORCOX tak již nadále nemají na výběr mezi certifikátem vydaným ATO (Accredited Training Organisation), který byl součásti ceny kurzu, ale musí si daný program zakoupit i s certifikací „PeopleCert“. Certifikace PeopleCert budou od 1.11.2019 jedinou uznávanou prerekvizitou pro navazující školení. Ty jsou nyní nedílnou součástí všech TAYLLORCOX školení, stejně tak i ostatní poplatky. 

  Výsledná cena tak zahrnuje vše, resp.

  • licenční poplatky
  • výuku vedenou akreditovaným trenérem
  • akreditované školící materiály v plném rozsahu
  • registrační poplatky spojené s certifikací a další náklady s tím spojené
  • full service a s tím spojenou podporu od přihlášení na kurz, až po vydání certifikace

  PeopleCert kurzy

  peoplecert exam cost

  Jakých kurzů se to týká?

  Projektového řízení: PRINCE2® Foundation, PRINCE2® Practitioner, PRINCE2 Agile™ Foundation, PRINCE2 Agile™ Practitioner, AgileShift Certification. Programový management: MSP Foundation, MSP Practitioner. Portfolio Management: MoP Foundation, MoP Practitioner. Projekt, Program, Portfolio: P3O Foundation, P3O Practitioner. Kurzy z oblasti řízení rizik: M_o_R Foundation, M_o_R Practitioner. A také celé portfolio IT Service Managementu: ITIL od úrovně Foundation, až po certifikaci ITIL v3 Expert, nebo ITIL 4 Master.

  Termíny školení

  axelos accreditation portfolio

  Garantujeme nejlepší cenu na trhu

  Certifikační zkoušky nakupujeme ve velkých počtech, abychom získali množstevní slevy, díky které zůstávají naše náklady nejnižší na trhu.

  Akademii TAYLLORCOX absolvuje ročně více jak 5.000 manažerů. Z toho velká většina má zájem o portfolio Axelos Best Management Practice. Díky vám jsou ceny tak nízké.
  • U nás slevy až 50% oproti maloobchodu
  • Oficiální ceny PeopleCert pro porovnání můžete najít zde >

  TAYLLORCOX shop

  peoplecert nejlevněji

  Jednoduše nejlépe hodnocené ATO na trhu

  Jsme v TOP 10

  Srozumitelný a praktický výklad je důvodem, proč jsme se opakovaně zařadili do TOP 10 nejlepších ATO v celé Evropě. Jako jediní v ČR i SK. V kurzech řešíme praktickou implementaci s měřitelnými přínosy.


  Exklusivní podmínky

  Díky našemu dominantnímu postavení na trhu Axelos Global best Management Practice máme skvělé podmínky, které udržují naše náklady nízké a pro vás to znamená, že získáte stále nejlepší ceny na trhu.


  Tradice

  Naše první ATO bylo založené v roce 1994. Jde o jednu z prvních 3 vzdělávacích organizací, které byly schváleny UK Cabinet Office (Britskou vládou) za účelem poskytování akreditovaných kurzů. A máme v ČR nejširší portfolio školení.

  Chcete získat dárek k narozeninám?