Certifikace PMI®

Víme jak důležitou roli hrajete v roli projektového manažera. PMI otevře dveře vaší kariéře. Zlepší profesní postavení, posílí vaši důvěryhodnost. Metodika PMI vás podpoří ve všech fázích životního cyklu projektu.

  PMI Intro

  Základní manažerský průřez metodikou PMBOK od PM

  PMI Introduction: seznamte se s projektovou metodikou, přínosy pro kariéru a roli projektového manažera. V rámci tohoto necertifikačního kurzu se zároveń podíváme na metodiku: Project Management Body of Knowledge (PMBOK).

  Obrovskou výhodou těchto kurzů je získání certifikátu PMI Intro™ Leaving Awards. Ten deklaruje absolvování úvodního kurzu vedeného oficiálním trenérem PMI a seznámení s principy PMBOK Guide.

  PMI Intro™ kurz >

  PMI Intro

  CAPM

  Certified Associate in Project Management

  PMI Certified Associate v Project Management (CAPM®) je kurz určený pro všechny zájemce o projektové řízení, kteří mají malé, nebo žádné zkušenosti. Osvojíte si efektivní návyky projektových manažerů, principy, procesy a terminologii BABOK

  Informace ke zkoušce

  • Počet otázek: 150
  • Délka zkoušky: 3 hod.
  • Platnost certifikátu: 5 let
  • Předpoklady: vysokoškolský titul + absolvování kurzu CAPM

  CAPM™ kurz >

  CAPM

  PMP

  Project Management Professional (PMP)®

  Nejpopulárnější certifikace projektových manažerů od PMI. Je uznávaná po celém světě na úrovni samostatného projektového manažera, schopného řídit projekt, implementovat metodiku a vést projektové týmy.

  Přes samotnou registrací ke zkoušce PMI - PMP® Project Management Professional je nutné absolvovat 35 hodin školení + 3 roky praxe v oboru u vysokoškolských manažerů, nebo cca 5 let (resp. 7500 hodin) praxe u středoškolsky vzdělaných pracovníků.

  Kurzy vedené TAYLLORCOX splňují podmínku PMI. Navíc jsou vedené projektovým manžerem s 25 letou praxí na malých i mezinárodních projektech. Pod jeho vedením mají absolventi nadprůměrné score u certifikace (+96%). Před samotnou certifikací si ověříte své znalosti a úspěšnost např. u oficiálních cvičných testů, které jsou součástí kurzu, nebo si je můžete pořídit i online: www.pmtraining.com,

  Informace ke zkoušce PMI - PMP

  • Počet otázek: 200
  • Délka zkoušky: 4 hod.
  • Platnost certifikátu: 3 roky

  PMP® kurz >

  Project Management Professional (PMP)<sup class='sup'>®</sup>

  Chcete získat dárek k narozeninám?