Mega Black Friday

Vyberte si tři kurzy od TAYLLORCOX a nejlevnější máte za 1 Kč. Využijte unikátní akce Black Friday na slevové šílenství dříve, než bude pryč.

  Mega Black Friday

  Objednejte si jakékoli dva kurzy a třetí získáváte za 1,- Kč

  TAYLLORCOX se letos rozhodl vstoupit do světa listopadových slev vůbec poprvé, ale o to viditelněji. Jak vypadá slevové tornádo u akreditované manažerské akademie? Jakýkoliv kurz (včetně prestižní certifikace) můžete nyní získat za 1 Kč. Ušetřit tak můžete desítky tisíc korun.

  Zatímco ostatní akademie buď žádné slevy neposkytují, nebo jen na vybrané programy, TAYLLORCOX vám dá slevu na celé své portfolio. Můžete si tak vybrat kurz, který získáte prakticky zdarma, resp. za pouhou jednu korunu.

  Black Friday in November by TAYLLORCOX certification

  ​Jak získat kurz zdarma?

  Slevové akce Mega Black Friday TAYLLORCOX platí při nákupu tří školení na stránkách www.tx.cz, kde nejlevnější kurz, který si pro sebe vyberete získáte za pouhou 1 Kč. MEGA Black Friday probíhá od 20.11. - 3.12. 2023.

  Ilustrační příklad 2+1 zdarma

  Pokud si od 20. listopadu do 3. prosince na oficiálních stránkách www.tx.cz vyberete jakékoliv tři kurzy, za nejlevnější z nich zaplatíte pouze 1 Kč. Dodatečnou slevu obdržíte na nejlevnější kurz z vaší objednávky na faktuře.  Je zcela na vás, jakou kombinaci si zvolíte. Můžete si tak vybrat např. školení kybernetické bezpečnostiprojektové řízení a portfolio management.

  Do kdy lze uplatnit slevu a čerpat kurz za 1Kč? Skvělá zpráva je, že při výběru se nemusíte omezovat jen na kurzy konané v době Black Friday. Objednávku můžete vytvořit na jakékoliv kurzy, které se konají (resp. končí) nejpozději 31.3.2024. Jednodušší to být už nemůže. 

  Kurzy zdarma: black friday

  Využijte Mega Black Friday TAYLLORCOX!

  • Nejlevnější kurz tak získáte za pouhou 1,- Kč
  • Slevu můžete uplatnit na kurzy, které končí nejpozději 31.3.2024
  • Školení se může účastnit více účastníků, tzn. není třeba, aby všechny tři kurzy využila tatáž osoba

  Investice do vzdělání nese nejjistější a často i nejvyšší úroky. Investuje do znalostí best practice podtržené prestižním, mezinárodně uznávaným certifikátem TAYLLORCOX!


  *Slevu nelze kombinovat s dalšími zvýhodněnými nabídkami. Vzdělávací balíčky, které nesou obchodní označení „pack“, „combo“ a jim podobné, které nejsou oficiální kurzy budou kalkulovány v počtu kurzů, ze kterých se skládají. Např. obchodní označení PRINCE2® Combo se skládá ze školení PRINCE2® Foundation + Practitioner a jde tak o 2 samostatné kurzy, nikoliv jeden.

  **Školení nemusí využít pouze jedna osoba. V rámci objednávky 3 kurzů se každého školení může účastnit jiná osoba. 

  ***Slevu nelze uplatnit zpětně na již vytvořené objednávky. 

  3 kurzy za cenu 2

  Přijďte si také pro kurz zdarma!

  Další aktuality

  Získejte Porsche cabrio na víkend!

  Získejte Porsche cabrio na víkend!

  Investice do vzdělání nesou nejbezpečnější a často i nejvyšší úroky. Kromě benefitů, které prestižní certifikace přinášejí, je tu další důvod proč byste měli o svoji kariéru pečovat.

  Zobrazit celý článek

  Whistleblowing Officer: nová příležitost pro GDPR Pověřence?

  Whistleblowing Officer: nová příležitost pro GDPR Pověřence?

  Povinnost zavést whistleblowing se blíží. V předchozím článku jsme řešili kdo to vlastně je a co dělá Whistleblower, takže jen ve zkratce: jednoduše to je ten, kdo upozorní na nezákonné, neetické,...

  Zobrazit celý článek

  PRINCE2 v životopise manažera

  PRINCE2 v životopise manažera

  Pomůže certifikát PRINCE2 v životopise projektového manažera? Je tato metodika něco, co potřebujete ovládat pro váš kariérní růst?

  Zobrazit celý článek

  Chcete získat dárek k narozeninám?