BCM

Business Continuity Management (BCM) je sada bezpečnostních best-practice, která pomáhá organizacím a manažerům eliminovat dopady a ztráty v důsledku bezpečnostních incidentů, včetně okamžité obnovy klíčových procesů.

Manager

​ISO/IEC 22301​ Certified Business Continuity Manager Training Course

Základní certifikační kurz, nevyžaduje vstupní předpoklady. Úvod do standardu ISO/IEC 22301 a požadavků na systém řízení kontinuity činností (Business Continuity Management System). Tento kurz je také vyjímečný svým přesahem do praktické oblasti BCMS. Získáte tak znalosti a dovednosti potřebné pro implementaci a zajištění procesního i bezpečnostního souladu s ISO 22301.

Auditor

​ISO/IEC 22301​ Certified Certified Business Continuity Lead Auditor Training Course

Rozsah je koncipován tak, aby kandidátům poskytl detailní informace o požadavcích auditu, celém životním cyklu interního a certifikačního auditu ve shodě se standardem ISO 22301 v aktuální verzi. Tento kurz je vedený Lead Auditorem ISO 22301, který je zároveň BCM TTT (Business Continuity Train the Trainer).

Aktuálně

Téma měsíce: Business Continuity

Téma měsíce: Business Continuity

Stále větší počet organizací závislých na dostupnosti služeb považuje za jeden z klíčových problémů vytvoření imunity a odolnosti (resilience) organizace. 

Zobrazit celý článek

Chcete to připravit na míru? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?