Business Continuity

Business Continuity Management (BCM) je sada bezpečnostních best-practice, která pomáhá organizacím a manažerům eliminovat dopady a ztráty v důsledku bezpečnostních incidentů, včetně okamžité obnovy klíčových procesů.

Manager

​ISO/IEC 22301​ Certified Business Continuity Manager Training Course

Základní certifikační kurz, nevyžaduje vstupní předpoklady. Úvod do standardu ISO/IEC 22301 a požadavků na systém řízení kontinuity činností (Business Continuity Management System). Tento kurz je také vyjímečný svým přesahem do praktické oblasti BCMS. Získáte tak znalosti a dovednosti potřebné pro implementaci a zajištění procesního i bezpečnostního souladu s ISO 22301.

Auditor

​ISO/IEC 22301​ Certified Certified Business Continuity Lead Auditor Training Course

Rozsah je koncipován tak, aby kandidátům poskytl detailní informace o požadavcích auditu, celém životním cyklu interního a certifikačního auditu ve shodě se standardem ISO 22301 v aktuální verzi. Tento kurz je vedený Lead Auditorem ISO 22301, který je zároveň BCM TTT (Business Continuity Train the Trainer).

Aktuálně

Je třeba mít krizový plán B, shodují se auditoři ISO 22301

Je třeba mít krizový plán B, shodují se auditoři ISO 22301

Očekávejte neočekáváné. I tak by se dal popsat #newnormal. Stav do kterého se transformuje společnost, ekonomika díky pandemii Covid 19. Nejlepší reakcí je útok a tak roste i poptávka po Business...

Zobrazit celý článek

Téma měsíce: Business Continuity

Téma měsíce: Business Continuity

Stále větší počet organizací závislých na dostupnosti služeb považuje za jeden z klíčových problémů vytvoření imunity a odolnosti (resilience) organizace. 

Zobrazit celý článek

Vyzpovídali jsme auditora Kybernetické bezpečnosti!

Vyzpovídali jsme auditora Kybernetické bezpečnosti!

Přinášíme vám otisk zajímavého rozhovoru s vedoucím auditorem kybernetické bezpečnosti. Zákon č. 181/2014 Sb. a vzdělání bezpečnostních manažerů.

Zobrazit celý článek

Chcete to připravit na míru? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?