Linux

Linux Professional Institute (LPI) nabízí profesionální certifikace, které vám pomohou ověřit vaše znalosti a dovednosti v různých aspektech správy systému Linux, stejně jako nástroje open technology. Certifikace Linuxu uznávané po celém světě vám mohou pomoci prokázat, že máte dovednosti potřebné pro vaši další práci nebo povýšení.

IT Essentials

Úvod do základů operačního systému Linux.

Získejte schopnost používat základní editor příkazového řádku a prokázat porozumění procesům, programům a komponentám operačního systému Linux.

Linux Professional

Pokud hledáte další krok na cestě k Linuxu, tyto kurzy jsou právě pro vás.

Program Linux Professional Track je navržen tak, aby vyhodnotil znalosti a dovednosti správců systémů Linux. Aby bylo možné držet krok s vyvíjející se technologií, jsou cíle zkoušky aktualizovány v průměru každé tři roky a certifikace Linux Professional Institute jsou platné pět let, než budete muset znovu provést certifikaci nebo certifikaci na vyšší úrovni.

Open Technology

Objevte, jak certifikace LPI v Linuxu a open source technologiích přináší výhody IT profesionálům.

Profesionální certifikace Open Technology jsou navrženy k vyhodnocení znalostí a dovedností nástrojů open technology, jako jsou nástroje DevOps a BSD Specialist. Abychom drželi krok s vyvíjejícími se technologiemi, jsou cíle zkoušek otevřené technologie sledovány v průměru každé tři roky a certifikace jsou platné pět let, než budete muset znovu provést certifikaci nebo certifikaci na vyšší úrovni.

Nejste si jisti, zda je tento kurz pro vás?

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?