PeopleCert | Certifikace

TAYLLORCOX je nejenom držitelem statusu ATO, ale zároveň i ACO (Accredited Consulting Organisation) potvrzující vysokou profesionalitu a aplikaci know how v praxi. Zároveň jsme největším poskytovatelem portfolia Axelos  v ČR i SK.

  PeopleCert | Certifikace

  #1. PeopleCert Registrace

  Prvním krokem je vytvoření účtu na PeopleCert.

  Pokud nemáte účet PeopleCert, budete si muset vytvořit nový. Poté se přihlaste ke svému účtu. V sekci Register for your exam zadejte kód voucheru, který jste obdrželi emailem, a klikněte na tlačítko Submit. Pokud jsou pro konkrétní zkoušku vyžadovány další údaje, budete vyzváni k vyplnění příslušných polí. Poté se zobrazí údaje o vaší zkoušce.

  Bude vám zaslán e-mail potvrzující vaši registraci ke zkoušce a podrobnosti o zkoušce. Ty jsou rovněž k dispozici ve vašem účtu PeopleCert.

  Peoplecert examination

  #2. Zkouška

  Abyste mohli zkoušku absolvovat, klikněte na odkaz v e-mailu od společnosti PeopleCert, který jste obdrželi po rezervaci termínu zkoušky. Přihlaste se ke zkoušce pomocí Vašeho PeopleCert loginu.

  Alespoň 24 hodin před začátkem zkoušky proveďte kontrolu kompatibility vašeho zařízení s testovací platformou. Měli byste také zkontrolovat, že máte platný průkaz totožnosti s fotografií a že můžete webovou kameru otočit o 360 °. Podrobné kroky této kontroly najdete v Kompletním průvodci online zkouškou, který si můžete stáhnout níže.

  30 minut před začátkem zkoušky můžete zahájit check-in. Během tohoto procesu je třeba odsouhlasit smlouvu o mlčenlivosti, pečlivě si přečíst a potvrdit pokyny ke zkoušce, a nahrát svůj doklad totožnosti. Poté budete připraveni se spojit s proktorem pomocí tlačítka "Start now".

  Když se váš proktor připojí k sezení, obdržíte následující instrukce:

  • Zkontrolujte výkon zvuku a videa
  • V případě potřeby ukažte své ID na kameru
  • Ukažte svůj pokoj a svůj stůl
  • Sdílejte svou obrazovku s proktorem
  • Potvrďte své osobní údaje. Pokud jsou některé informace nesprávné, informujte o tom svého online proktora.
  • Váš online proktor vám dá vědět, kdy budete připraveni zahájit zkoušku!
  Peoplecert Exam by TAYLLORCOX

  #3. Výsledky

  Takto vypadá výsledkový email o úspěšném absolvování.

  Výsledky zkoušek lze zpravidla očekávat do týdne od složení zkoušky.

  Nově si certifikát stahuje účastník sám. Z důvodu ochrany osobních údajů již nemáme k Vašim certifikátům přístup. Certifikát si jednoduše stáhne tak, že kliknete na červené tlačítko, které Vás přesměruje k přihlášení, do soukromého profilu. Zde je možné stáhnout certifikát.

  • Papírové certifikáty PeopleCert již nemůžeme doručovat.
  • Nezapomeňte heslo, které jste uvedli při registraci.

  Kompletní průvodce online zkouškou v PDF ke stažení zde

  exam results

  Programy PeopleCert

  TAYLLORCOX offers a complete portfolio of Axelos Best Practices solutions. We support you in running your own Axelos training courses by delivering training, the exams, and support services.

  PeopleCert


  Akademie TAYLLORCOX

  Chcete získat dárek k narozeninám?