AgileSHIFT

AgileSHIFT je nejvyspělejší řešení pro agilní transformaci organizacínebo jejich divizí. Je jedno, zda jde o obchod, marketing, HR, nebo právní oddělení. AgileSHIFT™ je metodika vhodná i pro non-IT týmy. Tedy nejenom v oblasti IT a projektů, ale i produktů a služeb. Metodika navazuje tam, kde končí SCRUM, Kanban a další. Pomůže vám nastartovat a odřídit změnu prostředí a kultury v rámci organizace, jejíž cílem je lépe reagovat na požadavky zákazníků, pružněji spolupracovat napříč organizací a maximalizovat přínosy agilního přístupu.

AgileSHIFT Intro

AgileSHIFT = agilní posun, agilní transformace procesů i celé kultury organizace

Mnoho společností v dnešní době vzhledem k měnícím se podmínkám řeší transformační změnu. A v mnoha případech je reakce na dynamiku trhu, zákazníků, technologií přímo spojena s přežitím. Pro organizace, které chtějí nejen přežít, ale uchopit současnou situaci jako příležitost je určen AgileSHIFT. 

AgileSHIFT Certified

Získejte know-how agilní transformace a mezinárodní certifikaci AgileSHIFT od Axelos

Kurz AgileSHIFT je koncipován s cílem získat nezbytné agile znalosti a pochopit přístup pro agilní transformace. Součástí kurzu je rovněž možnost certifikační zkoušky, díky které úspěšní kandidáti mají možnost získat mezinárodně uznávaný certifikát. 

Agilní transformace aktuálně

Manuál pro agilní adaptaci a transformaci

Manuál pro agilní adaptaci a transformaci

Agilní transformací si (ne)úspěšně prošlo spousty společností a vylámalo zuby mnoho "agilních koučů". Co se (ne)doporučuje a jak to celé zvládnou i v divizích jako je HR, Sales, nebo Marketing? O...

Zobrazit celý článek

Agilní transformace má svůj standard: AgileSHIFT by Axelos

Agilní transformace má svůj standard: AgileSHIFT by Axelos

Agilní transformace vyžaduje komplexnější metodiku, než jsou principy SCRUM, Kanban a další. AgileSHIFT od Axelos je odpovědí na požadavek agilního řízení napříč organizací. Nejenom v IT.

Zobrazit celý článek

Manažerské simulace? Klíč k osvojení si teorie.

Manažerské simulace? Klíč k osvojení si teorie.

Profesionální manažerské hry vám nasimulují ty největší výzvy a naučí vás řízení změn, projektů a plnění strategických cílů. Osvědčené simulace zahrnují profesní rozvoj a osvojení si metodik na...

Zobrazit celý článek

Manažerská simulace Grab@Pizza: Naučte vaše IT a Byznys najít společnou řeč

Manažerská simulace [email protected]: Naučte vaše IT a Byznys najít společnou řeč

Umíte si představit, že by šel váš IT a Byznys Manažer na pivo a měli si co říct? V osobní rovině možná. Ale co práce? A co teprve, budou-li muset vyřešit nějaký problém klíčový pro chod firmy?

Zobrazit celý článek

Chcete to připravit na míru? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?