Change Management

Change Management je metodika procesního řízení změn. Usnadňuje a zrychluje průběh změn. Pomáhá tak efektivněji realizovat strategické plány a cíle. Je vaším zvykem řídit změny přes projekty? Ukážeme vám, že v řadě případů je vhodnější aplikovat change management a uryhlit tak získání výnosů z investic vložených do zdrojů (lidské, finanční, kapacitní atd..). Získejte manažerské schopnosti pro metodické zavádění a řízení změn.

Úvod do Change Management

Manažerský průřez metodikou pro řízení změn

Plánujete změnit firmu k lepšímu, nebo už procházíte celofiremní změnou? Potřebujete sestavit na change management schopný tým, ale on nemá ten pravý zájem? Náš Change Manager / Approved Trainer vám ukáže, jak správně odřídit změny a vypořádat se s odporem vči změnám v organizaci. Vybudujte si úspěšnou strategii pro lepší firmu a zvládněte s přehledem všechny negetivní hrozby a rizika. Představujeme nejnovější verzi metodiky Change Management, která pomáhá manažerům dosahovat plánovaných cílů. 

Základy Change Management

Metodika řízení změn "Change Management" je vhodný doplněk i pro řízení malých i velkých projektů.

Ukážeme vám, jak metodika pro řízení změn eliminuje rizika, která jsou nedílnou součástí realizovaných změn a pomáhá dosahovat stanovených cílů

Chcete to připravit na míru? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?