IT4IT

IT4IT cílí na vrcholové manažery ze zodpovědností za úspěch IT oddělení, Business i Architektury, nebo jejich strategické partnery. Pokračuje tam, kde končí starší best practices (např. ITIL), bere si poučení z jejich nedostatečností daných jejich zaměřením ale i stářím a s tím spojenou změnou jednotlivých aspektů IT businessu.

Úvod do IT4IT

Manažerský úvod pro CIO vám představí benefity IT4IT a ukáže, proč nahrazuje ITIL

IT4IT je relativně nový standard pro komplexní řízení všech IT aktivit. Snižuje náklady, zjednodušuje service management a přináší lepší monitorovací a vyhodnocovací principy pro manažery. Stručně řečeno, IT4IT pomáhá IT managementu pracovat v celém životním cyklu IT služeb lépe, rychleji a levněji, s menším rizikem.

Základy IT4IT

Implementace IT4IT Value Chain pro end-to-end business model IT

Certifikační kurz z portfolia The Open Group. V průběhu školení si osvojíte terminologii, strukturu a základní koncepty standardu IT4IT. To, co vám žádný elearning, ani kniha nedá je praktické pochopení principů IT4IT Reference Architecture a IT Value Chain.

IT4IT Workshop

Digitální transformace, která naprosto změní pohled i přístup k řízení IT. K lepšímu.

Zlepšete fugngování všech IT služeb, procesů a technologií, napříč všemi aktivitami, které v organizaci informační technologie podporují. Inspirujte se, jak digitalizovat společnost s pomocí IT4IT Reference Architecture.

Chcete to připravit na míru? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?