IT4IT

IT4IT™ cílí na vrcholové manažery ze zodpovědností za úspěch IT oddělení, Business i Architektury, nebo jejich strategické partnery. Jde defacto o synergický akcelerátor standardů a metodik ITSM, ArchiMate® a TOGAF®. Pokud chcete získat přehledný a komplexní přehled napříč IT, nechte se inspirovat IT4IT Reference Architecture. Tyti kurzy vás naučí správně aplikovat ty nejlepší best practice.

Úvod do IT4IT

Manažerský úvod pro CIO vám představí benefity IT4IT a ukáže, proč nahrazuje ITIL

IT4IT™ je relativně nový standard pro komplexní řízení všech IT aktivit. Snižuje náklady, zjednodušuje service management a přináší lepší monitorovací a vyhodnocovací principy pro manažery. Stručně řečeno, IT4IT™ pomáhá IT managementu pracovat v celém životním cyklu IT služeb lépe, rychleji a levněji, s menším rizikem.

Základy IT4IT

Implementace IT4IT Value Chain pro end-to-end business model IT

Certifikační kurz z portfolia The Open Group. V průběhu školení si osvojíte terminologii, strukturu a základní koncepty standardu IT4IT. To, co vám žádný elearning, ani kniha nedá je praktické pochopení principů IT4IT Reference Architecture a IT Value Chain.

IT4IT Workshop

Digitální transformace, která naprosto změní pohled i přístup k řízení IT. K lepšímu.

Zlepšete fugngování všech IT služeb, procesů a technologií, napříč všemi aktivitami, které v organizaci informační technologie podporují. Inspirujte se, jak digitalizovat společnost s pomocí IT4IT Reference Architecture.

Chcete to připravit na míru? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?