DevOps

S pomocí DevOps dokážete software vyvíjet rychleji, v lepší kvalitě, s méně vadami, nižším rizikem a v kratších dodacích lhůtách. Naučíme vás know-how IT inženýrství, abyste získali manažerský náskok před konkurencí. Každý, kdo chce pracovat v IT a má ambice kariérně růst by měl navíc zažít tuto tuto DevOps simulaci.

DevOps Intro

Optimalizace vývoje, agilní řešení požadavků, vyšší kvalita služeb

Každá fungující organizace hledá způsoby, jak zlepšit efektivitu a kvalitu služeb. Chcete mít spolehlivější IT, spokojené zákazníky i zaměstnance? Existuje způsob, jak tyto požadavky vyřešit dlouhodobě: s pomocí DevOps. Přijďte se podívat, jak na to!

DevOps Master

Využijte osvědčené postupy, které zlepší týmovou spolupráci

Tento vyjímečný kurz narozdíl od "DevOps Foundation" nekončí teorií, ale je plný praktických scénářů a cvičení. Akreditovaný program DevOps Master nevyžaduje předchozí kvalifikaci. Získejte nejenom prestižní certifikát a nastartujte v organizaci změny podle DevOps Best practice!

DevOps prakticky

DevOps simulace vám pomůže prolomit ledy. Akcelerujte transformaci vašeho IT!

DevOps simulace vedená certifikovaným Game Leaderem TAYLLORCOX je profesionální interaktivní workshop. V něm si vyzkoušíte principy a poznáte benefity využití DevOps formou jedinečného zážitku. Nevyžaduje znalost metodiky, vše je demonstrováno na příkladech z praxe. A výsledek? Pochopení přínosů a celkově pozitivní přístup k uplatnění principům DevOps.

DevOps tipy

DevOps: od simulace k realitě za 1 den

DevOps: od simulace k realitě za 1 den

Jak získat podporu pro DevOps transformaci? Docela lehce. Dá se říci, že pomoc je „na dosah“. DevOps konzultace, školení a simulační workshopy společnosti TAYLLORCOX pomáhají organizacím vytvořit...

Zobrazit celý článek

Zkušenosti z DevOps simulation workshopu (G2G3)

Zkušenosti z DevOps simulation workshopu (G2G3)

Zažijte 24 měsíční projekt agilní transformace organizace podle DevOps za 1 den. Na vlastní kůži v jedné z rolí to nejzásadnější z principů a přínosů metodiky formou jedinečného zážitku. Simulace...

Zobrazit celý článek

11+1 nejlépe placených certifikací

11+1 nejlépe placených certifikací

Certifikace mají jistou a rychlou návratnost vstupní investice. Ať už v podobě kariérního růstu, nebo zajímavější pracovní náplní, která je také lépe placena.

Zobrazit celý článek

Zavedení DevOps do praxe je výzva. Usnadní ho simulace Phoenix.

Zavedení DevOps do praxe je výzva. Usnadní ho simulace Phoenix.

Využíváte DevOps? Jestli výsledky nesplňují očekávání, tak se podívejte na simulaci: The Phoenix Project která to změní. Suveréně.

Zobrazit celý článek

Manažerské simulace? Klíč k osvojení si teorie.

Manažerské simulace? Klíč k osvojení si teorie.

Profesionální manažerské hry vám nasimulují ty největší výzvy a naučí vás řízení změn, projektů a plnění strategických cílů. Osvědčené simulace zahrnují profesní rozvoj a osvojení si metodik na...

Zobrazit celý článek

Tajemství úspěchu DevOps je v lidech. Poslechněte si tyto příběhy

Chcete to připravit na míru? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?