P3M3

P3M3 v nejnovější verzi umožňuje analyzovat mnohem větší hloubku efektivity projektů, programů a portfolia (PPM). To přináší i schopnost diagnostikovat problémy PPM a reportovat přesnější data o fungování v organizaci. P3M3 model umožňuje manažerům a koncovým uživatelům jasně identifikovat dobré i špatné aspekty a zároveň ukáže, co je zapotřebí ke zlepšení výkonnosti a dosažení očekávaných výsledků.

P3M3® Intro

Úvod do P3M3: Portfolio, Programme, and Project Management Maturity Model

TAYLLLORCOX is AXELOS Consulting Partner (ACP) licensed by AXELOS to provide consulting services in the Global Best Practice Portfolio and deliver the certified and diagnostic assessments for the P3M3® Maturity Model.

P3M3 Assessment

Komplexní tool pro měření vyspělosti projektů, programů a portfolio managementu

P3M3 umožňuje následující přístupy: (1) Self-assessment; (2) Full certification assessment; (3) Full assessment - further diagnostic

Project Program Portfolio aktuálně

P3O<sup class='sup'>®</sup> vám pomůže řídit projektovou kancelář

P3O® vám pomůže řídit projektovou kancelář

Kdy projektová kancelář (Project Management Office) není PMO? Když je P3O! Jaké jsou přínosy implementace kanceláře zodpovědné za řízení projektů, programů a portofolia (Project, Program, Porfolio...

Zobrazit celý článek

11+1 nejlépe placených certifikací

11+1 nejlépe placených certifikací

Certifikace mají jistou a rychlou návratnost vstupní investice. Ať už v podobě kariérního růstu, nebo zajímavější pracovní náplní, která je také lépe placena.

Zobrazit celý článek

Řízení projektů s PRINCE2 i MSP

Řízení projektů s PRINCE2 i MSP

S metodikou PRINCE2 odřídíte vždy pouze 1 projekt = 1 Business Case. Ale s MSP - Managing Successful Programmes zvládnete hned několik projektů zároveň.

Zobrazit celý článek

Chcete to připravit na míru? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?