Six Sigma

Six Sigma je metodika kontinuálního zlepšování procesů založená na postupech vzešlých ze společností Toyota a Motorola. Tyto techniky se postupně rozšířily do celého světa a představují dnes soubor důležitých znalostí, které by měly být dodržovány ve společnostech, které chtějí neustále zlepšovat své interní fungování ve vztahu k požadavkům zákazníků.

Belt kurzy

Metodika kontinuálního zlepšování procesů

Metodika Lean Six Sigma používá jako nástroj pro neustálé zlepšování cyklus vytvořený Williamem Demingem – DMAIC. Toto i mnoho dalšího vás naučíme v kurzech Yellow, Green a Black Belt.

Promo packs

Ušetřete ve zvýhodněných cenových programech až 20%.

.

Lean Six Sigma

Praktická aplikace Agile / Lean / Six Sigma - The CarWorks simulation game!

Nejpokročilejší simulace pro ukázku toho nejlepšího z agile lean Six Sigma. Chcete využít metodiku pro kvalitnější řízení projektů? Nebo nastavení skutečně efektivních procesů učící se organizace? Pro tyto a další scénáře vás čeká řada simulací, díky kterým získáte nové zkušenosti a s tím porostou schopnosti celého týmu.

Six Sigma aktuáně

60% investic do vzdělání nepomáhá rozvoji. Změňte to!

60% investic do vzdělání nepomáhá rozvoji. Změňte to!

Principem manažerských školení bylo získat certifikaci, která deklaruje nové znalosti a dovednosti. Ale karta se obrací. Manažeři se nechtějí biflovat terminologii, teorii.

Zobrazit celý článek

Jak Six Sigma přispívá k lepšímu postavení na trhu práce

Jak Six Sigma přispívá k lepšímu postavení na trhu práce

V dnešní dynamické době je obrovský tlak na efektivní štíhlou výrobu, ale i procesy. Six Sigma nabízí nejenom to, ale i zefektivnění a zvýšení výkonu u stávajících zdrojů. Role Six Sigma je stále...

Zobrazit celý článek

Manažerské simulace? Klíč k osvojení si teorie.

Manažerské simulace? Klíč k osvojení si teorie.

Profesionální manažerské hry vám nasimulují ty největší výzvy a naučí vás řízení změn, projektů a plnění strategických cílů. Osvědčené simulace zahrnují profesní rozvoj a osvojení si metodik na...

Zobrazit celý článek

Nejste si jisti, zda je tento kurz pro vás?

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?