★ Akční a slevové balíčky

Toto nechcete propásnout! Exkluzivní vzdělávací balíčky za neodolatelné ceny. Nejlepší poměr kvality a ceny na trhu. Prémiové akreditace, nejmodernější vzdělávací kampus, lektoři s hodnocením  ★★★★★

PRINCE2

Nejpopulárnější metodika projektového řízení

Naše kurzy jsou v nejnovější verzi PRINCE2® 7, ale je možné skládat zkoušky i v češtině dle poslední CZ verze PRINCE2® 5th edition. Chcete-li tak absolvovat kurz s materiály i certifikační zkouškou v češtině, PRINCE2® 5th edition je správná volba. Obě starší verze PRINCE2® (5th i 6th edition) mají stejnou strukturu, stále jde o stejnou sadu 7 osvědčených Principů, Procesů a Témat. Kompletní přehled: Nová verze PRINCE2® 5th a 6th edition.

Programme & Portfolio Management

Řízení programů a portfolií

Otevřete bránu k excelenci v řízení s certifikačními kurzy od PeopleCert: MSP (Managing Successful Programmes), MoP (Management of Portfolios), P3O (Portfolio, Programme and Project Offices) a M_o_R (Management of Risk). Tyto přední programy vás vybaví esenciálními dovednostmi a znalostmi potřebnými pro posun vaší kariéry a zlepšení výkonu v oblasti řízení programů a portfolií.

Scrum

Agilní řízení projektů

Fakta nelžou. Až 70% agilních projektů skončí špatně. Proč Scrum projekty selhávají? Nejenom o tom, ale i jak těmto chybám předejít v interaktivních kurzech s prestižní certifikací!

Enterprise Architektura

Modelování podnikových procesů

Přední metodiky a rámce pro rozvoj enterprise architektury, které poskytují komplexní přístup k návrhu, plánování, implementaci a správě podnikové architektury. Vybudujte robustní základnu, aby mohl Váš podnik efektivně reagovat na měnící se tržní požadavky, zlepšit operativní efektivitu a podpořit strategickou agilitu.

Six Sigma

Procesní řízení

Six Sigma je metodika kontinuálního zlepšování procesů založená na postupech vzešlých ze společností Toyota a Motorola. Tyto techniky se postupně rozšířily do celého světa a představují dnes soubor důležitých znalostí, které by měly být dodržovány ve společnostech, které chtějí neustále zlepšovat své interní fungování ve vztahu k požadavkům zákazníků.

Bezpečnost informací

Školení v oblasti GDPR a ISO 27001 Information Security Management System (ISMS)

Školení v oblasti bezpečnosti informací, kde se naučíte vše potřebné o GDPR či ISO 27001. Získejte cenné dovednosti a znalosti, díky kterým zabezpečíte data vaší organizace a posílíte důvěru vašich klientů. Naše praktické kurzy, vedené experty, vám poskytnou nástroje k efektivnímu řízení informačních rizik. 

BABOK

Business Analýza

Intenzivní pětidenní kurz BABOK® Combo kombinuje znalosti BABOK® Foundation a BABOK® Practitioner a prohlubuje je ve specifických oblastech a aplikacích business analýzy a rozšiřuje je o další témata spojená s prací business analytika.

Intro kurzy

Manažerský úvod do metodik Axelos / PeopleCert

Akcelerujte své dovednosti s 1/2 denními Intro kurzy. Ideální volba pro zaneprázdněné manažery. Garantujeme maximální briefing a znalosti. Seznamte se s přínosy metodik v nejmodernějším kampusu TAYLLORCOX. Exklusivní promo akce: celé portfolio Intro™ kurzů je nyní zdarma!

Chcete to připravit na míru? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?